rejestracja

logowanie

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu w aktualnym brzmieniu.

wystaw dług
Szukaj Wyszukiwanie zaawansowane

Media o portalu dlugi.info

Pan Hubert kupił dług .... aby go windykować. Polecamy iść krok dalej!Kupujemy dług mojego wierzyciela i go sobie portącamy ze swoimi zobowiązaniami.Jeśli Pan X nie płaci Panu Y za przykładowo wynajem mieszkania a Ty Internauto masz zapłacić Panu X za np skoszenie trawnika. Możesz kupić długi X i sobie je rozliczyć z fakturą za trawnik :)Nazywamy to potrąceniem lub transakcją kompensacyjną. Gdzie profit? Otóż długi Pana X zapewne kupisz od Y taniej.
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/aukcje-dlugow-jak-zostac-wierzycielem-jazda,14,0,2396942.html
Sytuacja, w której dłużnik nie ma pieniędzy, a komornik deklaruje swoją bezradność, nie należy niestety do rzadkości. W takich realiach wierzyciele coraz częściej poszukują nowych sposobów rozwiązania swoich problemów. Jednym z nich jest wystawienie długów na sprzedaż. Czy zajmujące się handlem długami giełdy wierzytelności są skuteczne? Czy ich działalność jest zgodna z literą prawa?
http://www.egospodarka.pl/117723,Gielda-wierzytelnosci-skuteczniejsza-niz-komornik,1,39,1.html
Wielki handel wierzytelnościami to nowe zjawisko na rynku. Setki milionów niespłaconych faktur coraz częściej trafia na sprzedaż.Polskie firmy coraz częściej rzucają na rynek faktury swoich dłużników i w ten sposób próbują radzić sobie z zatorami płatniczymi. Do tej pory tylko na Długi.info wystawiono ponad 100 tys. ofert sprzedaży długów ponad 43,5 tys. firm. Średnia wartość oferty to przy tym 11,7 tys. zł.
http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/473350,setki-milionow-z-faktur-na-sprzedaz-czym-jest-gielda-wierzytelnosci.html
Polacy odkryli nowy sposób rozwiązywania problemów z zatorami płatniczymi - wystawianie długów na sprzedaż - i korzystają z niego coraz częściej. - W przypadku firm są to długi jednoosobowych działalności gospodarczych. Konsumenci najczęściej wystawiają na sprzedaż niezapłacone alimenty oraz czynsze - informuje w swoim badaniu serwis dlugi.info.
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,16940436,Polacy_handluja_dlugami_na_potege_.html
Każdy borykający się z odzyskaniem pieniędzy za niezapłacone alimenty, czynsze, pożyczki, wyroki sądowe, kary umowne, weksle i wszelkie inne udokumentowane wierzytelności, może samodzielnie wystawić niezobowiązującą ofertę sprzedaży takiej wierzytelności.
http://www.networkmagazyn.pl/dlugi_info_mlot_na_notorycznych_alimenciarzy
Dostęp do danych o zadłużeniach podatników będzie ściśle limitowany - to efekt zmian wprowadzonych do projektu przepisów. Jednak na rynku windykacyjnym i tak następują rewolucyjne zmiany.
http://wyborcza.biz/Firma/1,101618,16871757,Emocje_z_dlugami__Jak_sprzedac_alimenty_.html
Elektroniczna tablica dłużników - sposób na kontrahentów, którzy nie płacą na czasFirmy, których przeterminowane należności trafiają na elektroniczną giełdę długów, tracą reputację i mają kłopoty z dalszym działaniem.
http://forsal.pl/artykuly/666508,elektroniczna_tablica_dluznikow_sposob_na_kontrahentow_ktorzy_nie_placa_na_czas.html
Jest hak na nierzetelnych kontrahentów. Internetowa giełda długów to nie tylko handel wierzytelnościami, ale kolejny sposób na walkę z zatorami płatniczymi. Platforma dlugi.info nie działa jak tradycyjny obrót wierzytelnościami, ponieważ w grę wchodzą również faktury, których termin płatności jeszcze nie minął.
http://www.dlugi.info/upload/files/pb_artykul.pdf
To działa, jak Allegro, z tą różnicą, że użytkownicy, czyli przedsiębiorcy, wystawiają na sprzedaż faktury, za które nie otrzymali zapłaty.
http://www.strefabiznesu.pomorska.pl/artykul/jak-dopasc-dluznika-firmo-zajrzyj-na-internetowa-gielde-dlugow-dlugiinfo
Wymyślili genialny i prosty sposób na dłużników. Dzięki niemu polskie firmy odzyskały już ponad 270 mln zł z zaległych faktur. Teraz chcą podbić zagraniczne rynki.
http://finanse.wp.pl/kat,1033803,title,Wisza-ci-pieniadze-Jest-na-nich-sposob,wid,16091527,wiadomosc.html
Pojawiają się zresztą nowe sposoby na odzyskiwanie alimentów. Od pewnego czasu są one dostępne na giełdzie długów, można je po prostu sprzedać, np. za pośrednictwem portalu dlugi.info. Piotr Wajszczak z tego serwisu tłumaczy, że dłużnicy alimentacyjni nauczyli się uciekać przed komornikiem.Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/8964420,zalegle-alimenty-w-lodzkiem-nie-dali-swoim-dzieciom-367-mln-zl,id,t.html
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/8964420,zalegle-alimenty-w-lodzkiem-nie-dali-swoim-dzieciom-367-mln-zl,id,t.html
Ponad pół miliarda złotych, w ciągu minionych 12 miesięcy, pomogły odzyskać firmomod innych przedsiębiorstw Rejestr Dłużników BIG InfoMonitor i Giełda Wierzytelności dlugi.info. Skuteczność Biur Informacji Gospodarczej i giełd długów rośnie wraz ze wzrostem zainteresowania ich działaniem. Lepsze efekty daje też szybkość reakcji - im firma bardziej niecierpliwa w dochodzeniu należności, tym większa szansa na odzyskanie pieniędzy z nieopłaconych faktur.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Co-czwarta-zlotowka-z-firmowych-zaleglosci-jest-do-odzyskania-3408650.html
Giełda, donosy, licytacje - biznes walczy z zatoramiArtykuł zamieszczony w Gazecie Wyborczej z dnia 5.06.2012 oraz na Wyborcza.biz
http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,11889849,Gielda__donosy__licytacje___biznes_walczy_z_zatorami.html
Nie zapłaciłeś w Częstochowie mandatu za jazdę bez biletu? Możesz znaleźć swoje nazwisko na giełdzie sprzedaży długów. Na internetowej giełdzie wierzytelności Dlugi.info pojawiły się ostatnio dziesiątki nowych ofert sprzedaży długów mieszkańców Częstochowy.
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,17532120,Gapa_na_aukcji__czyli_jak_nakrecic_sprzedaz_biletow.html
Czy Internetowa Giełda Długów okaże się skutecznym sposobem na odzyskiwanie należności?Artykuł zamieszczony na stronie Polskiej Izby Spedycji i Logistyki
http://pisil.pl/aktualnosci/600/czy_internetowa_gielda_dlugow_okaze_sie_skutecznym.html
Jak sprawdzić biuro podróży?... Jest wiele miejsc gdzie możemy ocenić kondycję finansową biura podróży. - Na portalu dlugi.info już od stycznia 2012 roku firmy chcą sprzedać niezapłacone faktury biura Triada...
http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/jak-sprawdzic-biuro-podrozy,1818622,4199
Odzyskanie długu nie musi kosztować dużo.Artykuł zamieszczony na forsal.pl źródło: Dziennik Gazeta Prawna
http://forsal.pl/artykuly/572066,odzyskanie_dlugu_nie_musi_kosztowac_duzo.html
Najwięcej kłopotów z odzyskaniem swoich należności mają małe przedsiębiorstwa, wynika z badania przygotowanego przez Krajowy Rejestr Długów i Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Dla 63 proc. niewielkich firm to bariera w rozwoju działalności. A nowe przepisy utrudnią sytuację firm!Zaledwie 11,9 proc. mikro- i 7 proc. małych firm nie ma problemu z odzyskiwaniem długów. Reszta szuka sposobów na "uprzątnięcie" zatorów płatniczych.
http://wyborcza.biz/Firma/1,101618,13669708,Male_firmy_sprzataja_dlugi__Rejestry__gieldy__windykacja.html
Handel wierzytelnościami nie jest nowym pomysłem, jednak samoobsługowy słup ogłoszeniowy działający na podobnej zasadzie jak Allegro, za który nie trzeba płacić abonamentów, jest nowością. Co ważne nowością, która w sprawny sposób pomaga odzyskać pieniądze.
http://biznes.onet.pl/biznes-walczy-z-zatorami-platniczymi,49603,5402090,news-detal
W ciągu ostatnich dwóch lat zatory płatnicze stały się prawdziwą zmorą dla firm budowlanych. Rząd stara się pomóc przedsiębiorcom, jednak te działania są bardzo mocno rozciągnięte w czasie i niewystarczające. Firmy same zaczęły rozwiązywać ten problem. Pomocny okazał się Internet, a handel wierzytelnościami podziałał nawet na GDDKiA.
http://www.muratorplus.pl/biznes/wiesci-z-rynku/chcesz-odzyskac-pieniadze-wystaw-dlug-na-gielde_79493.html
Wierzytelność wobec GDDKiA trafiła na giełdę wierzytelności. Dyrekcja: jaki dług?Wierzytelność o wartości 456 tys. zł próbuje sprzedać firma windykacyjna na giełdzie wierzytelności. Oferta jest o tyle niezwykła, że dłużnikiem ma być Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, oddział w Łodzi.Oferta sprzedaży wierzytelności pojawiła się dwa dni temu w serwisie www.dlugi.info.
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,13096059,Wierzytelnosc_wobec_GDDKiA_trafila_na_gielde_wierzytelnosci_.html
Zatory płatnicze? Najwięksi polscy dystrybutorzy rzucają na rynek faktury swoich dłużników i próbują je sprzedawać. To nowe zjawisko na rynku. Skąd się wzięło? To reakcja na zatory płatnicze....
http://wyborcza.biz/Firma/1,101618,12536774,Wielki_handel_wierzytelnosciami__Setki_milionow_z.html
Jak wykupić swój dług?
1 Zaloguj się
Krok 1
2 Kliknij na ID długu
jaki chcesz wykupić
Krok 1
3 Zaproponuj swoje warunki
i czekaj na odpowiedź
Krok 1