rejestracja

logowanie

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu w aktualnym brzmieniu.

wystaw dług
Szukaj Wyszukiwanie zaawansowane
Czytaj więcej Jeśli wiesz jak to działa, przejdź do wystawiania

Chcę odzyskać pieniądze

Dodaj ogłoszenie
1. Zaloguj się
2. Wystaw ogłoszenie zgodnie z podpowiedziami serwisu
3. Porada! Powiadomienie dłużnika SMS’em zwiększa skuteczność ogłoszenia!

Poczekaj na kontakt
Powiadomimy Cię mailowo o każdej odpowiedzi.

Dokonaj transakcji

Zapłać dłużnikowi jego długiem i zainkasuj zysk.
Płacąc dłużnikowi jego długiem rozliczasz 100% wartości nominalnej plus odsetki.
Różnica między tymi kwotami zostaje w Twojej kieszeni!

Pożyczki

Pożyczka jest jedną z najstarszych form działalności finansowej. Pożyczanie towarów, pieniędzy i innych dóbr towarzyszyło ludzkości od zarania. Najbardziej znana instytucja pożyczkowa, to bank. Słowo „bank” pochodzi od słowa ławeczka, na której z jednej strony siadał udzielający kredytu, a z drugiej strony kredytobiorca. Rozwój branży finansowej jest związany z pojawieniem się różnych, innych od banków, instytucji udzielających pożyczek. W Polsce działa ponad sto firm pożyczkowych. Wszystkie, bez wyjątku, instytucje zajmujące się pożyczkami i kredytami w większym lub mniejszym stopniu uczestniczą w opóźnieniach ze spłatą.

Odzyskiwanie wierzytelności odbywa się na różne sposoby i jest związane z okresem przeterminowania. Są instytucje, które po określonym czasie odsprzedają wierzytelności w pakietach do firm zajmujących się odzyskiwaniem wierzytelności. Inni posiadają własne działy windykacji i sami starają się odzyskać swoje pieniądze.

Wychodząc naprzeciw jednym i drugim zaproponowaliśmy wykorzystanie Internetu do samodzielnego odzyskiwania wierzytelności. Stworzyliśmy serwis służący do wystawiania niezapłaconych faktur, pożyczek, kredytów, leasingów, wynajmów, alimentów, nakazów sądowych w celu ich zbycia. Pojawia się pytanie czy to ma sens? Otóż tak i to bardzo duży. Samodzielne wystawienie wierzytelności na sprzedaż z jednoczesnym powiadomieniem o tym fakcie dłużnika ma duży odzew. Dłużnik widzi sam siebie ze swoim długiem w Internecie, po czasie dług pozycjonuje się w Internecie. Nawet jeśli dług jest przedawniony będzie widoczny. Motywuje do działania. Wstyd jest bardzo silnym bodźcem. Dłużnik może liczyć się z tym, że za następną wykonywaną pracę, ktoś sprytny, który odkupi jego zobowiązanie, doliczy odsetki i zapłaci mu jego własnym długiem. Kompensata staje się coraz bardziej popularna.

Ten krótki poradnik ma pokazać Tobie jak skorzystać z dlugi.info, żeby odzyskać pożyczone pieniądze.

Powiedzmy, że pożyczyłeś pewną sumę dobremu znajomemu, koleżance, komuś w rodzinie i nie chce oddać, nie jest ważne z jakiego powodu. Masz kilka sposobów od wezwania do zapłaty, przez sąd i komornika do rozwiązania, które my proponujemy. Spróbuj sprzedać wierzytelność tak jak sprzedaje się inne towary. Masz dostępny serwis ogłoszeniowy www.dlugi.info. Wierzytelność, niespłacona pożyczka jest takim samym towarem jak inne dobra wystawiane na sprzedaż w Internecie. Wystawienie na sprzedaż wierzytelności jest rozpoczęciem negocjacji a w efekcie końcowym transakcją. Nie masz obowiązku sprzedawać – to nie działa jak „Kup teraz” tak jak w innych serwisach. Możesz negocjować cenę i masz prawo wycofać się z tych negocjacji.

Kto może kupić wierzytelność? Jest wiele sytuacji, kiedy taki dług może być interesujący np. dla kogoś kto lepiej zna majątek Twojego dłużnika. Wówczas kupuje, zazwyczaj z dyskontem, dodaje odsetki i rozlicza z dłużnikiem w formie kompensaty. Robi to, aby zarobić. Twoja nie spłacona pożyczka staje się walutą rozliczeniową.

Jak sprzedać niezapłacone faktury?:

1. Zarejestruj się.

2. Doładuj konto

3. Wystaw ofertę*

*Jeśli podasz nr tel lub maila do dłużnika powiadomimy go SMS’em automatycznie.

Czasem trzeba poczekać na kupującego, czasem sam dłużnik będzie chciał wykupić swój dług.
Wierzytelności przeterminowane są takim samym towarem jak wszystkie inne towary handlowe. Wolno je wystawiać na sprzedaż i nimi handlować.

Legalność takiego działania, czyli chęci zbycia wierzytelności jest potwierdzona przez GIODO i UODO zgodnie z dyrektywą UE RODO.
Wszelkie opracowania na ten temat są dostępne w naszej zakładce

Wierzytelność lub dług, w zależności od tego z której strony na to patrzymy, posiadam wierzytelności znaczy tyle, że to Tobie są wini pieniądze. Długi ma ktoś kto nie spłacił pożyczek, weksli, faktur, alimentów czy innych zobowiązań.

Chcę zarobić

Znajdź dług osoby lub firmy, której musisz coś zapłacić
Użyj wyszukiwarki, możesz tam poszukać długów firmy lub osoby.

Skontaktuj się
Mailowo lub telefonicznie skontaktuj się z wystawcą i umów na sprawdzenie dokumentów oraz podpisanie umowy „cesji wierzytelności”
Pamiętaj, że różnica między wartością nominalną długu a kwotą jaką zapłaciłeś to Twój zysk!

Dokonaj transakcji

Zapłać dłużnikowi jego długiem i zainkasuj zysk.
Płacąc dłużnikowi jego długiem rozliczasz 100% wartości nominalnej plus odsetki.
Różnica między tymi kwotami zostaje w Twojej kieszeni!
Zapisz się na subskrypcję.

Obiecujemy, że wysyłamy tylko wartościowe informacje.

Przejdź do wystawiania
Jak wykupić swój dług?
1 Zaloguj się
Krok 1
2 Kliknij na ID długu
jaki chcesz wykupić
Krok 1
3 Zaproponuj swoje warunki
i czekaj na odpowiedź
Krok 1